Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tilda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tilda. Pokaż wszystkie posty

środa, 4 marca 2015

25. Miśki

Szyję dalej. Chociaż czasu niewiele, a i jakieś przesilenie chyba mnie dopadło, to staram się jak mogę :)
Mały różowy miś z ruchomymi rączkami i nóżkami




A tu w miś w szarą drobniutką krateczkę


I oba razem, tak dla porównania ;)






A w trakcie są kolejne dwa, ale to później :)

Pozdrawiam wszystkich :)

wtorek, 17 lutego 2015

24. Coraz bardziej szyciowo ;)


Stałam się zakupoholiczką materiałową ;) Teraz mam materiałów, chyba na rok szycia i czekam na kolejną przesyłkę ;) Zaczęłam, więc powoli korzystać z tych dobrodziejstw
Na pierwszy rzut poszedł fartuszek dla córci, który wymyśliła sobie już jakiś czas temu :)




Tu zbliżenie na kieszonki, nie pomyślałam o włożeniu czegoś do nich, żeby były bardziej widoczne a zaraz po skończonej sesji, córcia już w nim została i nie pozwoliła go zdjąć




Oczywiście musiałam uszyć też króliczka, uwielbiam je :)



Ostatnio kupiłam sobie ten dzbanuszek/kociołek? Jest taki malutki i uroczy, że nie mogłam się mu oprzeć ;)

No i z resztek materiału fartuszkowego powstały takie maleństwa




Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie :)

wtorek, 12 lutego 2013

16.


Witam po dluugiej przerwie :) Nie publikowałam nic na blogu, ponieważ mój aparat skończył swój żywot a  naprawa przewyższa wartość aparatu, więc zostałam z aparatem w telefonie ;) ale oglądałam Wasze cudowne prace i jestem jak zwykle zachwycona nimi :) Dziękuję za miłe komentarze i wyróżnienia jakie dostałam w tym czasie.

A to ostatnie zdjęcia jakie zrobił mój świętej pamięci aparat ;)

Lalka uszyta na prezent, zamówiony przez moją przyjaciółkę, jest dwa razy większa niż poprzednie ma ok 65 cm wysokości








Uplotłam też koszyki, ale czekają na pomalowanie no i zdjęcia to chyba telefonem będę musiała robić.


wtorek, 15 stycznia 2013

15.


Kolejny króliczek uszyty na zamówienie, dla mojej kuzynki, na urodziny :)

Jak zwykle nie wiem, które zdjęcia wybrać, więc wrzucam wszystkie ;)













I zrobiło się 'szyciowo' na blogu, więc coby nie było, że tylko szyję i szyję...



...czekają na swoją kolej, dopóki nie uporam się z kolejnym zamówieniem na lalę ;)

czwartek, 20 grudnia 2012

13.

Koniec z ozdobami świątecznymi :) teraz przyszedł czas na robienie prezentów :)

Trochę w tym roku na wigilii będzie małych dzieci, bo aż pięcioro (nie licząc nastolatków) , więc aby nie zbankrutować kupując im wszystkim prezenty postanowiłam zrobić je sama :/ i to chyba był mój największy błąd ;) Wymyśliłam sobie, że uszyję im tildowe zwierzaczki i lalki ehhh.. gupia ja ;)
W każdym razie króliczki dla chłopców bliźniaków prezentują się tak...









Lalki szyję 'taśmowo' ;) i mam nadzieję, że zdążę ze wszystkim na czas :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za miłe słowa, które zostawiacie mi czasem ;)