Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dzbanek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dzbanek. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 19 lutego 2013

17. Dzbanek

Witam wszystkich :)
Za oknem znowu zima :) ja wiem, że wszyscy już czekają na wiosnę, ale tegoroczna zima u nas była dosyć krótka, więc nie zdążyłam nacieszyć się tą bielą :) bo ja lubię zimę, ale tą białą :)

Niedawno zaczęłam farbować rurki przed pleceniem - idąc za Waszym przykładem ;) i jestem przeszczęśliwa, że już nie będę musiała męczyć się z zamalowywaniem tych wszystkich zakamarków, chociaż te koszyki, które mam zaczęte, niestety trzeba wykończyć 'starą metodą' ;) Tak, więc nie zwlekając uplotłam sobie dzbanek (nie czekając nawet na całkowite wyschnięcie rurek ;))

Oto i on..









Zdjęcia robione telefonem niestety :/ ale jeszcze nie dorobiłam się nowego aparatu. Kolor jest trochę przekłamany, w rzeczywistości jest ładniejszy :)