Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ozdoby świąteczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ozdoby świąteczne. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 2 grudnia 2014

23. Trochę świątecznie

No i mamy grudzień :) więc czas pomyśleć o ozdobach świątecznych. Jak na razie niewiele zrobiłam, ale jeszcze trochę czasu zostało :)

Pierwszy wianek jest całkiem spory, ma ok 35 cm średnicy




Drugi trochę mniejszy ok. 27 cm średnicy




Pierwsza w tym roku choinka


i ozdoby, które pewnie jeszcze wykorzystam ;)




Pozdrawiam serdecznie :)

środa, 12 grudnia 2012

11.


Nie było mnie kilka dni a tu takie zaległości w czytaniu i oglądaniu :) postaram się to nadrobić i obejrzeć wszystkie nowe, piękne rzeczy, które stworzyłyście :)
A teraz pokażę nad czym ja pracowałam :)

















Nie mogłam się zdecydować, które zdjęcia wybrać, więc wrzuciłam wszystkie :)