Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dzwonek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dzwonek. Pokaż wszystkie posty

sobota, 15 grudnia 2012

12.

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i miłe komentarze :)

Całkiem zapomniałam o tej nieszczęsnej lali, która na blogu cały czas jest półnaga ;) a w rzeczywistości jest już kompletnie ubrana :)




Jakiś czas temu zrobiłam koszyk ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby zrobić mu zdjęcia :) w końcu się zebrałam i są :)








I na koniec akcent świąteczny :)






środa, 12 grudnia 2012

11.


Nie było mnie kilka dni a tu takie zaległości w czytaniu i oglądaniu :) postaram się to nadrobić i obejrzeć wszystkie nowe, piękne rzeczy, które stworzyłyście :)
A teraz pokażę nad czym ja pracowałam :)

















Nie mogłam się zdecydować, które zdjęcia wybrać, więc wrzuciłam wszystkie :)