Pierwszy wianek jest całkiem spory, ma ok 35 cm średnicy
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Boże Narodzenie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Boże Narodzenie. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 2 grudnia 2014
23. Trochę świątecznie
No i mamy grudzień :) więc czas pomyśleć o ozdobach świątecznych. Jak na razie niewiele zrobiłam, ale jeszcze trochę czasu zostało :)
środa, 12 grudnia 2012
11.
Nie było mnie kilka dni a tu takie zaległości w czytaniu i oglądaniu :) postaram się to nadrobić i obejrzeć wszystkie nowe, piękne rzeczy, które stworzyłyście :)
A teraz pokażę nad czym ja pracowałam :)
Nie mogłam się zdecydować, które zdjęcia wybrać, więc wrzuciłam wszystkie :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)









