Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Spodnie dla lalki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Spodnie dla lalki. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 17 listopada 2014

22. Sofa dla lalek

Urządzamy domek dla lalek :)
Domek jeszcze w proszku, wymaga całkiem sporo pracy, między innymi trzeba go pomalować i przykleić tapety, które są tylko przycięte i zwyczajnie położone. Nie zmienia to faktu, że córcia już się nim bawi i ustawia mebelki :)
Pierwszym meblem jaki zrobiłam od podstaw jest sofa


tak wyglądała "w międzyczasie" ;) no i przynajmniej widać rzeczywisty kolor



Kursik znalazłam tutaj http://pariflora.blogspot.com/2013/11/jak-zrobic-kanape-dla-lalek.html
troszkę go zmodyfikowałam na potrzeby własne.
W międzyczasie córcia stwierdziła, że już jest zimno i trzeba lalce uszyć cieplejsze ubrania. Na pierwszy ogień poszły spodnie, z których jestem bardzo zadowolona ;) jedynym mankamentem jest to, że nie posiadam takich malutkich rzepów jakie mają oryginalne ubranka. Szukałam w internecie i nie mogę takich znaleźć. Może ktoś coś wie gdzie takie dostanę?



Pozdrawiam serdecznie :)