Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lala. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lala. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 12 lutego 2013
16.
Witam po dluugiej przerwie :) Nie publikowałam nic na blogu, ponieważ mój aparat skończył swój żywot a naprawa przewyższa wartość aparatu, więc zostałam z aparatem w telefonie ;) ale oglądałam Wasze cudowne prace i jestem jak zwykle zachwycona nimi :) Dziękuję za miłe komentarze i wyróżnienia jakie dostałam w tym czasie.
A to ostatnie zdjęcia jakie zrobił mój świętej pamięci aparat ;)
Lalka uszyta na prezent, zamówiony przez moją przyjaciółkę, jest dwa razy większa niż poprzednie ma ok 65 cm wysokości
Uplotłam też koszyki, ale czekają na pomalowanie no i zdjęcia to chyba telefonem będę musiała robić.
poniedziałek, 14 stycznia 2013
14.
Witam wszystkich po dłuugiej przerwie. Nie było mnie, bo pracy dużo i walczyłam z chorobą :/
Przedstawiam lalki, które uszyłam przed świętami na prezenty, niestety nie miałam zbyt wiele czasu na dopracowanie ich (robiłam choinki na zamówienie) więc nie jestem z nich do końca zadowolona. Najważniejsze, że dziewczynkom się spodobały :)
A to koszyk zrobiony przez mojego syna! :) zrobił takie dwa, ale niestety nie starczyło czasu na sesję drugiego, tak samo jak zamówionych choinek.
Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku :)
Przedstawiam lalki, które uszyłam przed świętami na prezenty, niestety nie miałam zbyt wiele czasu na dopracowanie ich (robiłam choinki na zamówienie) więc nie jestem z nich do końca zadowolona. Najważniejsze, że dziewczynkom się spodobały :)
A to koszyk zrobiony przez mojego syna! :) zrobił takie dwa, ale niestety nie starczyło czasu na sesję drugiego, tak samo jak zamówionych choinek.
Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku :)
sobota, 15 grudnia 2012
12.
Dziękuję wszystkim za odwiedziny i miłe komentarze :)
Całkiem zapomniałam o tej nieszczęsnej lali, która na blogu cały czas jest półnaga ;) a w rzeczywistości jest już kompletnie ubrana :)
Jakiś czas temu zrobiłam koszyk ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby zrobić mu zdjęcia :) w końcu się zebrałam i są :)
I na koniec akcent świąteczny :)
Całkiem zapomniałam o tej nieszczęsnej lali, która na blogu cały czas jest półnaga ;) a w rzeczywistości jest już kompletnie ubrana :)
Jakiś czas temu zrobiłam koszyk ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby zrobić mu zdjęcia :) w końcu się zebrałam i są :)
I na koniec akcent świąteczny :)
piątek, 23 listopada 2012
8.
U wszystkich już królują ozdoby świąteczne a u mnie zastój. Dzwonki i choinka uplecione i pomalowane i klops... nie mam żadnych ozdób coby je przystroić :/ więc straciłam zapał do plecenia, poczekam na lepsze czasy :) Z tego też powodu moja maszyna ruszyła do szycia i uszyła mi lalę ;)
Jeszcze pół golas jest, ale góra jest już w trakcie przymiarek ;)
Lala oczywiście nie jest idealna, ale przede wszystkim to moja pierwsza w życiu no i oczywiście szyta razem z moją córcią, która 'pomagała' mi ja wypchać i zszywać ;) a w trakcie przyszywania rączek już fikała nóżkami "trzeba tańczyć" tłumaczyła mi Zuzka z bardzo poważną miną :)
Jeszcze pół golas jest, ale góra jest już w trakcie przymiarek ;)
Lala oczywiście nie jest idealna, ale przede wszystkim to moja pierwsza w życiu no i oczywiście szyta razem z moją córcią, która 'pomagała' mi ja wypchać i zszywać ;) a w trakcie przyszywania rączek już fikała nóżkami "trzeba tańczyć" tłumaczyła mi Zuzka z bardzo poważną miną :)
Spodenki szyłam już ciemną nocą i trochę źle wymierzyłam górę, ale sukienka/tunika to przykryją i będzie już ok :)
W każdym razie jestem z siebie dumna i wiem gdzie popełniłam błędy, więc następna już będzie lepsza a przynajmniej mam taką nadzieję ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




















